5. března 2020

Doplňky & dekorace do pokojíčku, Inspirace z Bella Rose #sleva


Krásný den všem. Dnešní článek se bude týkat zase proměny, o které jsem psala minule. Zatím jsme jen v části plánování, ale tento týden jsme s paní designérkou řešily šatnu, která se bude příští týden realizovat a pak je na  řadě právě malování a tapetování  pokojíčku, jak já se těším!
Jak už jsem psala minule, mám pinterest plný osrdíčkované inspirace a to je tak trochu spojené s prvním nákupem doplňků do dětského pokojíčku.  Vše, co tady  uvidíte, jsem objevila na Bella Rose, což je už  několik let jeden z mých nejoblíbenějších eshopů a díky spolupráci jsem pro vás dostala slevu 20 % na nezlevněné kousky s kódem "BELLA20", který má platnost od 1. 3. - 30. 3. 

Při hledání věcí, jsem se držela přírodních a teplejších odstínů, chtěla bych v pokojíčku méně bílé a tím bych chtěla celý prostor oživit. Jedna  z mých oblíbených značek je značka Ferm, která má plno krásných kousků, co  třeba tenhle vak s žirafou, nebo proutěný koš ve tvaru hrušky? Koš se mi líbil hlavně z toho důvodu, že se všechny "poklady" do něj dají hezky ukrýt a neodolala jsem mu.
Dřevěná krabice na hračky je takové moje must have, protože se do nich vejde spoustu věcí, vypadají dobře a navíc jsou na kolečkách.
dřevěné značky ještě nemáme, ale určitě by měly úspěch
a tady ještě jednou proutěná hruška Ferm

Takovým mým tipem, jsou tyhle krásný přepravky. Mámě jich doma hned několik ve střední velikosti,  dají se naskládat na sebe a vypadají moc dobře. My v nich máme lego Duplo a nedám na ně dopustit.

U čeho jsem se zasekla byly různé polštářky, koberečky a mnoho dalšího. Ideálně bych potřebovala všechno, tak třeba časem.

Co by se vám hodilo a jaký je váš aktuální oblíbenec doma?

Mějte se krásně!
Vaše L.

2 komentáře :