30. března 2016

Perfect weekend in pictures

 Ahoj všem! strašně jsem se těšila na chvíli, kdy budu dávat dohromady tyhle fotky, protože jsou z tohoto víkendu,  který jsem si strašně užila a budu na něj vzpomínat ještě hodně dlouho! S přítelem jsme vyjeli do Brna do wellness hotelu Maximus, který byl prostě dokonalý. Byla to naprostá pohoda a takové tří denní odtržení od reality.  Když jsme dorazili do Brna, tak jsme zašli hned na dvě místa, která jste nám doporučili na instagramu a to Burger INN a Soul bistro. Já burgrová nejsem, takže jsem burger neměla, ale prý byl skvělej. Já jsem vybrala další zastávku a to právě Soul bistro a to se mi líbilo moc.
Samotný hotel byl na kraji Brna, takže další den jsme kromě wellness byli na větší procházce kolem přehrady a protože nebylo zrovna hezky, tak jsem vyháhla i nové holínky, za které jsem nebyla zrovna pochválena, protože zabíraly půlku našeho kufru :D, ale vyplatilo se. V neděli jste opět vyrazili do centra, které jsme prošli snad celé a dokonce jsme byli na prohlídce podzemí pod Zelným trhem. Taky nechybělo kafíčko V melounovém cukru, na které jsme četli taky samou chválu a pokuď chcete vyrazit na nějaké super místo, tak tam taky musíte :)!
Taky jsem si stihla koupit tenhle kabátek, který určitě uvidíte v jarním haulu, který chystám. Chtěla jsem Vám vyfotit outfit, ale můj muž, když dostane foťák do ruky s prosbou, že mě má vyfotit, tak se z něho stává úžasnej protiva :D. Takže  doufám, že outfit bude snad brzy a taky, že na tenhle odstaveček nenarazí :p.
Burger INN
Soul BISTRO
V melounovém cukru
A samozřejmě dokonalý hotelový snídaně!

A jak jste si Velikonoce užili vy?

Mějte se krásně!
Vaše L!Děkuju za všechny Vaše komentáře, dělají mi obrovskou radost!

9 komentářů :

 1. Uúúúžas... (: ja som si ich užila doma s rodinou.

  Daniela

  OdpovědětVymazat
 2. Fotky sú krásne, vyzerá to tam naozaj nádherne! :) Ja som cez prázdniny bola po dlhom čase doma na Slovensku.

  http://nicolland.blogspot.co.at

  OdpovědětVymazat
 3. Vidím, že nie len môj muž je nervózny z fotenia outfitov. :D Ten kabát som už pozerala aj ja. Je krásny! :)
  Victoria's secrets

  OdpovědětVymazat
 4. Teda, přesně takový prodloužený víkend bych teď potřebovala, abych si pořádně odpočinula :) fotky vypadají naprosto parádně!:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 5. Tam to vyzerá naprosto krásne ! :) Vidno, že si si to tam užila :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS


  OdpovědětVymazat
 6. Krááásne fotky :)

  http://www.accessoriesforbeauty.com/

  OdpovědětVymazat
 7. teeda krásné fotky a nádherné prostředí :)

  *Juvelora*

  OdpovědětVymazat
 8. moc krásné fotky! ačkoliv v Brně studuji, tak jsem v Soul Bistru ani v Burger Inn ještě nebyla :/ takže díky za tipy! :)

  OdpovědětVymazat