27. srpna 2015

#SWAP Výměna balíčku!

Ahoj všem!
Dnes po delší době, ale mám za sebou druhé státnice! Jupí!
Na začátku prázdnin jsme se domluvily s mojí milovanou Zuzi na výměně balíčku, já balíček ještě tvořím a musím říct, že mě Zuzka hodně překvapila a bude strašně těžké něco vymyslet. Celý balíček je poskládaný z prázdninových cest, takže jsou tam kousky z Londýna, Belgie, Německa i Holandska! Dá se tomu konkurovat? 

Když jsem balíček otevřela dýchla na mě úžasná vůně a spoustu nádherně zabalených věcí i s popisky.

Zuzka asi rozpoznala moji lehkou úchylku ke všem taštičkám, pouzdýrkům, notýskům atd... Tohle je snad ta nejkrásnější taštička a ještě k tomu od Zoelly!V ní byl ukrytý pytlíček se vkazem... Poslední dobou jsem si oblíbila krémové tvářenky, takže se těším, až zkusím další! CT je klasika a o tomto bronzovém odstínu se napsalo spousta chvály, takže můj dnešní makeup je jasný.Balíček jsem otevírala včera a měla jsem hned potřebu něco vyzkoušet, znáte to? Zároveň jsem pochopila, proč všichni šílí po LIP BUTTERU od Nivei. Nevím, jestli všechny jsou takhle krásně voňavé, ale ty borůvky mě dostaly. Žádná chemická vůně se nekoná a fakt máte pocit, jako když si mažete na pusu borůvky.


A snad ta nejvýraznější červená, kterou jsem viděla!
V čajích se nevyznám, ale přítel tím docela žije, takže ho zkusíme určitě spolu. 

Něco na mazání.Nejlepší vůně ze všech!

Zuza snad nevybírala ani podle produktů, ale podle barev, protože vše nádherně sladila do mé nejoblíbenější růžové.
Masku od Misshy jsem zkusila hned včera a fakt díky! Mám ten samý pocit! :D

Na celém článku je asi vidět, jakou obrovskou radost mi balíček udělal. Zuzka se absolutně trefila do mého vkusu a všechny věcičky jsou přesně pro mě. Strašně děkuju Zuzce, protože si s balíčkem musela dát strašně práce a měla vše doladěné do posledního detailu. Kdo ji neznáte, tak určitě koukněte na její blog a videa!


Mějte se krásně!
L.


Děkuji za každý Váš komentář, dělají mi obrovskou radost!22 komentářů :

 1. Ježiš, to je nádherný balíček! A jak jsou ta překvapení krásně zabalená. Já mám na dárcích nejraději právě to rozbalování, a když si s tím dá někdo takovou práci, tak je to až škoda. Musím říct, že osobnější překvapení se jen těžko vidí. A výběr je perfektní!
  CHIC Adriana

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tomu sa hovorí zásielka snov:) Všetko sú to krásne a užitočné veci, ktoré sa zídu snáď každej žene:) Zuzka si dala záležať - s výberom aj balením, krásny balíček Ti pripravila:) **DAY by DAY**

  OdpovědětVymazat
 3. Ta taštička od Zoely nemá chybu! A jak to všechno bylo zabalené.... Nádhera! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nejen, že se mi všechno líbí,ale tak nádherně zabalené , to je fakt krása :)

  OdpovědětVymazat
 5. Vážně balíček plný překrásných věcí, především závidím věcičky od Zoelly :-D!
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
 6. Páni, hezčí swap jsem snad ani neviděla :) A moc se mi líbí myšlenka, že jsou v něm věci z různých míst :) Navíc ty produkty od Zoelly, ach <3

  OdpovědětVymazat
 7. nádherné vecičky !! :) a tá taštička od Zoelly je krásna :)
  THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 8. Krásné dárečky :O! U mě tahle taštička čeká na půlku září, kdy bude u mě v giveaway :)). Zoe má ten design vážně propracovaný :).

  OdpovědětVymazat
 9. moc hezky balicek a je to krasne zabalene :) od Zoe jsem taky chtela ty produkty vyzkouset, ale zatim se mi nepostestilo. tak doufam, ze alespon brzo vyzkousim ty od Soap and Glory:)

  ClaudiasNewLife

  OdpovědětVymazat
 10. Balíček je skvělý a navíc krásně zabalený :). Jsem zvědavá, co pro Zuzku vymyslíš ty a už se těším na její článek :).

  OdpovědětVymazat
 11. Tak to je opravdu úžasný balíček, brala bych vše :) Jinak soap & glory je super. Bohužel už mám vše vypotřebované, tak snad se dostanu zas do anglie nebo dojede sestra :)
  Pink Student

  OdpovědětVymazat
 12. No tak to je božský balíček a jak hezky zabaleny, no prostě super! :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 13. Moc pěkný balíček Ti Zuzka vytvořila :)

  OdpovědětVymazat
 14. Krásný a strašně roztomilý balíček, normálně mě tak moc dojal a ani nevím proč :D je to od někoho strašně hezký, když dá někomu takové super věci. Já bych se asi rozbrečela, kdybych to dostala, protože Zoella a taaak♥♥

  Back to school 2015 | Beauty Essentials

  OdpovědětVymazat
 15. Opravdu krásně zabalené dárečky. Moc pěkný swap.

  OdpovědětVymazat
 16. Jéé, teď máme stejnou taštičku od Zoelly :))) jinak swap je moc krásný! Byl to skvělý nápad udělat prázdninový swap:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 17. to je krásný swap :) opravdu krásné věci a krásně zabalené :)

  Puntíkatý blog - Jak dny plynou II

  OdpovědětVymazat
 18. Lucka Tomšovicová 2.září 2015
  Ahoj Lenko,
  to je sssuper, že se ti ve škole státnice podařily na výbornou a máš doktorát.

  OdpovědětVymazat
 19. jde vidět, že Zuzka si dala opravdu záležet a balíček vytvářela s láskou :) je to tak krásný, že bych asi snad neměla to srdce jednotlivé věci rozbalit!

  OdpovědětVymazat