Ahoj všem!
Konečně po dlouhé době jsem tu s outfitovým příspěvkem. Už jsem se nemohla dočkat, až uklidím zimní věci vytáhnu moje milované Melissy a vykročím v tričku nebo nějakém svetříku.
Tenhle styl mám ráda na běžný den volnější džíny, halenka a malá kabelka Rebecca Minkoff, kterou poslední dobou využívám víc než dost. Musím říct, že si užívám, když s sebou nemusím táhnou velkou kabelku, ale to se zase tak často bohužel nestává.
Halenka, džíny - Zara
Kabelka - Rebecca Minkoff (Mini M.A.C)
Boty - Melissa Different.cz
Hodinky - MK
Prstýnky - Pandora
Za fotky opět děkuji Domče!
Taky jste se tak těšili na jarní oblečení a na co nejvíc? Já asi na Melissy :).
Mějte se krásně! L.
Děkuji Vám za každý váš komentář, dělají mi obrovskou radost!
tenhle styl se mi moc líbí a Tobě moc sluší!
OdpovědětSmazatPěkný, jednoduchý outfit, moc se mi líbí džíny a kabelka :)
OdpovědětSmazatKrásný, Leni :)
OdpovědětSmazatMo ti to sluší! Nejvíce se mi na tobe líbí rifle :)
OdpovědětSmazatFASHION & BEAUTY
Ach ty tvoje vlasy, to je pastva pro oči:)
OdpovědětSmazatOutfit je jednoduchý, hezký:) Nejvíc se mi líbí halenka..ta ti fakt sekne:)
...///Instantní krása//...
Pěkné ;) Já se těšila na tílko a sáčko k džínám :) bára.kára blog
OdpovědětSmazatHrozně ti to sluší, halenka a botky k tobě úplně sedí :) P.S. Kde se dají koupit tak hubené nožky? :D
OdpovědětSmazatZrzavá katastrofa
Krásne fotografie ♥
OdpovědětSmazatℓα ℒιcσrηe - ℒa vie est ℓa petite ℓicorne.
❀ Giveaway o prírodnú kozmetiku
Úžasný outfit Leni, moc ti to sluší :)
OdpovědětSmazatNew in: March 2015
Moc ti to sluší :)
OdpovědětSmazatMoc Ti to sluší Leni, já umírám z Rebeccy, je boží! <3 Melissy jsem si chtěla nedávno pořídit, vedoucí v práci mi říkala o nějaké 70% slevě v jejich obchůdku, což by se vážně vyplatilo, ale nějak jsem na to zapomněla a teď mě to štve.:D Je supr, že vypadají skvěle jak k takovému casual outfitu, tak i třeba k šatům a tak.;) Jenom, nepotí se v tom noha?
OdpovědětSmazatA fotky jsou překrásný, Domča umí!;)
Moc děkuju Zuzi! Rebecca je boží a strašně jsem si ji zamilovala. Tyto Melissy mají více vyměkčenou stélku a jsou teplejší než ostatní, takže je většinou nosím na jaře a na podzim, když nejsou parna, ale když na ostatní balerínky je ještě zima. Ostatní jsou super i do veder, já v nich odchodila celé léto a noha se mi v nich potí stejně jako v ostatních botách :).
SmazatLeni, su tieto Melissy uplne nizke a rovne alebo maju aspon trosku vyvysenu stielku na pate? Chodila si v nich aj dlhsie trasy po meste? Planujem ich kupit, ale nemam ich kde vyskusat!
OdpovědětSmazatdakujem za odpoved
Katka
Ahoj Kačí, jsou vyvýšené. Já jsem celé léto nenosila nic jiného, takže jsem důkaz, že se v nich dá vydržet cokoli a kdykoli :). Se mnou toho mají naběháno opravdu hodně :D.
SmazatLéňo, ty jsi kočka! :) Ty tvoje prstýnky ty jsou prostě kouzelný <3 Na jarní oblečení jsem se těšila, nejvíce asi na sukně a jarní kabátek. Miluju jaro:)
OdpovědětSmazatJá taky! Nemám ráda velká parna, takže jaro je ideál!
SmazatLeni, Tobě to ale sluší a ty boty - fantastický!
OdpovědětSmazatTo je krása! :))
OdpovědětSmazatMáš skvělý džíny!! Moc ti to sluší.♥
OdpovědětSmazatMoc děkuju všem za krásný komentáře! :*
OdpovědětSmazatTy kalhoty jsou perfektní :)
OdpovědětSmazatMoc ti to sluší Leni :)
OdpovědětSmazatNejkrásnější článek Leni! <3 Domča je šikulka a ten foťák je bůh. :D
OdpovědětSmazatTa druhá a třetí fotka (detail) je fakt boží. Jsi krásná.
A outfit je super. Má oblíbená klasika. A ten lak! Miluju tu všechno. :D
Moc ti to sluší, nějak se mi začali líbit boyfriendy, takže si taky nějaký musím pořídit. ;)
OdpovědětSmazatSuper! Jednoduché,ale krásné :))
OdpovědětSmazatFashionbydenisa.blogspot.cz