21. července 2021

Dekorace & radosti pro hezčí doma

váza COOEE

Ahoj a krásný den všem. Dnes to bude o dekoracích a o doplňcích, které dělají hezčí doma a takové útulno, které mám ráda. Nemusím přeplněný prostor, doma jsem hodně minimalistická, ale bez nějakých těch váz a dekorací si to moc neumím u nás představit.

V současné době řešíme hlavně domeček a nemůžu se dočkat, až poprvé kopneme. Zatím je spoustu práce a papírování kolem věcí, které nejsou vidět, ale věřím, že to bude stát za to. Přiznám se, že se nemůžu dočkat, až budeme vybírat dekory, podlahy, kachličky a potom až to bude krůček od všech těch věcí, co dotváří celek. I když to všechno bude běh na dlouho trať.
Při hledání a pořizování jednotlivých kousků, mám ráda Favi, což je vyhledávač nábytku. Vyhovuje mi, že nemusím hledat ve velkém množství e-shopů, ale vše je tak nějak hezky pohromadě. Zároveň pomocí filtrů vždycky objevím i něco navíc. Používáme ho docela hodně často a myslím, že do budoucna to bude se zařizováním domečku víc a víc.

A teď už slíbený můj výběr.

ptáčci Novoform, které jsem ulovila na Bellarose (mám velikost baby a mama)
Vázy miluju. A ještě radši je mám s nějakou kytičkou klidně natrhanou za domem. Kdybyste nějakou sháněli, určitě koukněte na značku COOEE, kromě toho že jsou krásné, mají spoustu barev a také neskutečný až nevysvětlitelně heboučký materiál. K velké růžové jsem vybrala ještě malou v odstínu shell.

Co mám taky ráda, jsou různé hrníčky a šálky. Tyhle na mě vyskakují snad na každém home profilu o bydlení a nedivím se. V reálu jsou ještě hezčí.
Malling Living hrneček. A těším se, až k nám dorazí i o něco vyšší varinta.
A tady několik drobností do kuchyně. Houbičky, utěrka, kartáček.
A co  mi v poslední době dělá hodně velkou radost, jsou mlýnky. Žádné jsem neměla a tyhle MENU se mi moc líbí a navíc jsou praktické.

Který kousek zaujal nejvíc vás a čím jste si udělali radost k vám domů?

Mějte  se krásně!

Vaše
L.


článek vznikl ve spolupráci s FAVI


 

3 komentáře :

  1. Moc krásné věci a dekorace. Já nejčastěji nakupuji věci do domova na Bellarose, kde miluju hlavně keramiku a nádobí :)

    LITTLETHINGSFOREM

    OdpovědětVymazat
  2. Bez dekorací si domov neumím představit, sama je moc ráda střídám a kupuji. :)

    OdpovědětVymazat